captcha

Jūsų klausimas priimtas

Oranžiniai dviračiai – jau greitai ir pajūrio gatvėse

Automobilių ir dviračių dalijimosi paslaugas teikianti įmonė „CityBee“, turinti oranžinių dviračių dalinimosi tinklą Kaune, artimiausiu metu savo dviračių nuomos paslaugas siūlys ir Klaipėdoje, rašoma pranešime spaudai. 
Pranešimo spaudai autorių nuotr.
Pranešimo spaudai autorių nuotr.

„Oranžiniais dviračiais greitai galės naudotis pajūrio gyventojai bei poilsiautojai. Artimiausiu metu Klaipėdoje, Palangoje ir Neringoje bus įrengta iki dvidešimt dviračių dalinimosi stotelių, kuriose bus galima išsinuomoti dviratį poilsiui ar kelionei. 

Pradėję sezoną svarstysime apie plėtros galimybes. Taip pat esame pasiruošę bendradarbiauti su pajūrio verslininkais, įkuriant dviračių dalinimosi stoteles svarbiausiuose taškuose“, – pranešime cituojamas įmonės direktorius Lukas Yla.

Sistema turėtų startuoti iki Palangos vasaros sezono pradžios, t.y. iki gegužės 26–28 dienų.

Dviračiai, norint apsisaugoti nuo ilgapirščių, jau yra specialia įranga pažymėti Klaipėdos miesto bendruomenės pareigūnų. Ant oranžinių dviračių rėmų specialiais prietaisais graviruoti identifikacijos numeriai ir užklijuoti lipdukai su užrašu „Įregistruotas policijoje“. Per kelias valandas iš viso pažymėta apie šimtas dviračių.

Kaune esantys oranžiniai dviračiai apsaugoti ne tik identifikacijos numeriu, bet ir išmaniąja spyna, kuri kabinama prie dviračio rėmo. Pasak L. Ylos, tokia pat saugos sistema veiks ir pajūryje – dviračius bus galima atrakinti tik išmaniąja programėle per „Bluetooth“ ryšį. Tai patogu, nes saugiai dviratį galima palikti ne tik stotelėje, bet ir kitose vietose, pavyzdžiui, norint apsilankyti parduotuvėje.  

Dviračių saugumu susirūpinusiems gyventojams policija primena, kad norint pažymėti dviratį, tai gali padaryti ir gyventojai. Tam reikia turėti dviratį, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio įsigijimo dokumentą. Žymėjimas ir įtraukimas į žymėtų daiktų duomenų bazę yra nemokamas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...