captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vyriausybė pritarė Valstybinės geležinkelio inspekcijos reorganizavimui

Vyriausybė pritarė siūlymui Valstybinę geležinkelio inspekciją prijungti prie Valstybinės kelių transporto inspekcijos. Planuojama, kad po geležinkelio ir transporto inspekcijos reorganizacijos valstybė kasmet sutaupys per 300 tūkst. eurų, teigiama pranešime spaudai. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Centralizuota

Iki šiol Valstybinė geležinkelio inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (VGI) ir Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (VKTI) veikė kaip dvi atskiros institucijos.

Naujai sujungta įstaiga galės centralizuotai atlikti bendrąsias funkcijas, pvz., planuoti veiklą, administruoti personalą, rengti finansinių išteklių apskaitą ir ataskaitas, vykdyti viešuosius pirkimus, materialinį aprūpinimą, informacinių ir komunikacinių sistemų valdymą, viešuosius ryšius, vidinių teisės aktų rengimą, bendros praktikos formavimą.

Ši institucija įsikurtų VKTI patikėjimo teise valdomose patalpose. Atsižvelgiant į tai, bus atsisakyta VGI nuomojamų patalpų. Taip sumažės jų išlaikymui reikalingos išlaidos.

Skaičiuojama, kad įgyvendinus reorganizavimą, kasmet pavyktų sutaupyti lėšų, skirtų patalpoms išlaikyti (apie 46 tūkst. eurų), informaciniams ištekliams (apie 5 tūkst. eurų) ir žmogiškiesiems ištekliams (apie 290 tūkst. eurų), taip pat archyvo paslaugoms (apie 2 tūkst. eurų).

Išlaidos, susijusios su reorganizavimu, bus dengiamos iš VGI ir VKTI šiais metais numatytų asignavimų. Todėl papildomų pinigų iš valstybės biudžeto neprireiks.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...