captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kovai su šešėline ekonomika – kasos kvitų loterija

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ragina piliečius įsitraukti į kovą su šešėline ekonomika. Vienas iš efektyviausių būdų – prašyti čekio atsiskaičius už prekes ir paslaugas. Tam, kad sudomintų didesnę visuomenės dalį prisidėti prie akcijos, VMI organizuos kasos kvitų loteriją.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Visuotinai yra pripažinta, kad pilietinės visuomenės įsitraukimas į kovą su šešėline ekonomika yra labai svarbus reiškinys. Šiandien kiekvienas iš mūsų gali prisidėti kovojant su šešėline ekonomika ir tai nereikalauja jokių papildomų sąnaudų. Pakanka atsiskaičius už prekes ir paslaugas prašyti, kad būtų išduodamas dokumentas, patvirtinantis pinigų sumokėjimą“, – aiškina VMI Verslo elektroninėje erdvėje ir elektroninėmis priemonėmis kontrolės skyriaus vedėjas Rolandas Puncevičius.

R. Puncevičiaus teigimu, atlikus šešėlinės ekonomikos ir žmonių sąmoningumo vertinimą, buvo nustatyta, kad net 13 proc. daugiau gyventojų prašytų kasos aparatų kvitų, jeigu būtų organizuojama loterija.

Pasak pašnekovo, loterijoje galės dalyvauti tik kvitai, gauti už paslaugas kirpyklose, grožio salonuose, automobilių dirbtuvėse, visuomeninio maitinimo sektoriuje, turgavietėse ir prekyvietėse, bet ne prekybos centruose.

Plačiau – laidos „Laba diena, Lietuva“ įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...