captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Utenos regiono kelių“ vidaus auditas plečiamas ir į Molėtus

Gavus naujos informacijos, susisiekimo ministro Roko Masiulio iniciatyva bus plečiamas šią savaitę pradėtas VĮ „Utenos regiono keliai“ vidaus auditas, praneša Susisiekimo ministerija. 
R. Masiulis. BNS nuotr.
R. Masiulis. BNS nuotr.

Kilus įtarimams dėl galimai netinkamo ir neefektyvaus valstybės biudžeto lėšų naudojimo, vidaus auditas bus atliekamas „Utenos regiono keliams“ priklausančioje Molėtų kelių tarnyboje.

Per pastaruosius 10 metų šioje tarnyboje Molėtuose 7 kartus remontuoti pastatai ir statiniai, atlikta statybos darbų už 360,4 tūkst. eurų. Vidaus audito metu bus siekiama išsiaiškinti, ar lėšos statybos darbams buvo panaudotos skaidriai ir efektyviai.

„Utenos regiono kelių“ vidaus auditas šią savaitę taip pat buvo pradėtas dėl galimai neskaidraus lėšų naudojimo įmonės administracinio pastato remonto darbams. Įmonė per pastaruosius metus šiems darbams išleido 466,1 tūkst. eurų.

Įtarimus dėl galimai netinkamo lėšų naudojimo Molėtų kelių tarnyboje sustiprino ir faktas, kad „Utenos regiono keliai“ ir Molėtų kelių tarnybos vadovai yra susiję artimais giminystės ryšiais.

Taip pat įtarimų sukėlė „Utenos regiono kelių“ pirkimai iš UAB „Vasarkelis“ dėl jų vadovų asmeninių ryšių.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...