captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tiesioginių užsienio investicijų srautas į Lietuvą pernai mažėjo

Išankstiniais duomenimis, 2016 m. tiesioginių užsienio investicijų srautas į Lietuvą ir Lietuvos tiesioginių investicijų srautas užsienyje mažėjo, skelbia bendrame pranešime spaudai Lietuvos bankas ir Lietuvos statistikos departamentas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Atkreipiamas dėmesys, kad šiame pranešime apžvelgiamos tiesioginės investicijos, suskaičiuotos kryptiniu principu, t. y. įvertinus priešpriešines investicijas. Dėl to duomenys skiriasi nuo tiesioginių investicijų informacijos, pateiktos mokėjimų ir tarptautinių investicijų balansuose, juose šios investicijos apskaičiuotos turto ir įsipareigojimų principu.

Skaičiuojant 2016 m. ketvirtojo ketvirčio tiesiogines investicijas buvo patikslinti 2016 m. pirmojo–trečiojo ketvirčių tiesioginių investicijų duomenys.

Išsamiau apie 2016 m. tiesioginių investicijų statistiką skaitykite statistikos pranešime.

Išsamūs tiesioginių investicijų duomenys, paskirstyti pagal šalis ir pagal ekonominės veiklos rūšis, pateikiami Lietuvos banko interneto svetainės skyrelyje „Statistika“. Informacija apie tiesiogines investicijas pateikta ir Lietuvos statistikos departamento Oficialiosios statistikos portale.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...