captcha

Jūsų klausimas priimtas

Teismas sprendimą dėl J. Miliaus skundo skelbs balandžio 20-ąją

Vilniaus apygardos administracinis teismas išnagrinėjo Jono Miliaus skundą Lietuvos Respublikos vyriausybei ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai dėl atleidimo iš darbo,  grąžinimo į pareigas ir įpareigojimo sumokėti vidutinį atlyginimą už visą priverstinės pravaikštos laiką. Savo sprendimą teismas skelbs balandžio 20 d. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

J. Milius prašo teismo panaikinti vyriausybės 2016-09-28 nutarimą, kuriuo buvo atleistas iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pareigų, pripažinti jį ir jo pagrindu buvusį  vyriausybės 2016-09-15 pasitarimo protokolinį sprendimą neteisėtu, grąžinti pareiškėją į buvusias pareigas ir išmokėti darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo dienos (2017-10-05) iki teismo sprendimo įvykdymo dienos arba darbo užmokesčio skirtumą už šį laikotarpį, jeigu pareiškėjas bus įsidarbinęs kitoje darbovietėje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pareiškėjas taip pat prašo teismo kreiptis į Konstitucinį Teismą su prašymu nuspręsti, ar vyriausybės 2016-09-28 nutarimas ir jo pagrindu buvęs vyriausybės 2016-09-15 pasitarimo protokolinis nutarimas neprieštarauja Konstitucijos nuostatoms.

Pasak J. Miliaus, vyriausybės nutarimas ir pasitarimo protokolinis sprendimas yra neteisėti, nes nepagrįsti objektyviais duomenimis, nėra nurodytos jokios aplinkybės, argumentai, racionalūs motyvai, dėl kurių buvo nepritarta pareiškėjo ataskaitai.

Kovo 30 d. teismo posėdyje apklausti ir pareiškėjo prašymu iškviesti liudytojai – buvę ministrai Tomas Žilinskas ir Virginija Baltraitienė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...