captcha

Jūsų klausimas priimtas

Meksika tikisi užbaigti derybas su JAV dėl prekybos iki metų pabaigos

Meksika tikisi pasiekti susitarimus su Jungtinėmis Valstijomis dėl prekybos iki metų pabaigos, ketvirtadienį pareiškė Lotynų Amerikos šalies užsienio reikalų ministerijos vadovas Luisas Videgaray.
Scanpix/Reuters nuotr.
Scanpix/Reuters nuotr.

„Mes tikimės, kad oficialios derybos dėl prekybos prasidės metų viduryje, galimas daiktas, birželį arba liepą, jos gali trukti, normaliomis aplinkybėmis, kelis mėnesius, tad galime tikėtis, kad iki metų pabaigos mums pavyks pasiekti susitarimų prekybos sferoje“, – sakė šalies užsienio reikalų ministras per Vašingtone, Meksikos ambasadoje vykusią spaudos konferenciją, transliuojamą internetu.

Pasak L. Videgaray, Vašingtone vykusių derybų su JAV prezidento Donaldo Trumpo patarėjų komanda metu klausimas dėl dviejų valstybių vadovų susitikimo nebuvo svarstomas.

„Jokio plano dėl prezidento susitikimo artimiausioje metu nėra“, – patvirtino jis. Taip pat buvo svarstomas klausimas dėl sienos su Meksika statybos apmokėjimo. Baltųjų rūmų duomenimis, sienos statyba pradžioje bus finansuojama Krašto saugumo departamento „turimomis lėšomis ir ištekliais“. Tačiau galiausiai lėšos esą bus susigrąžintos iš Meksikos, taigi sienos statyba JAV mokesčių mokėtojams nieko nekainuos. Meksikos vyriausybė su tuo nesutinka.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...