captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rekonstruojamoje sostinės Vilniaus gatvėje bus transporto eismo draudimų

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad prasidėjus II-ajam Vilniaus gatvės rekonstrukcijos etapui, atkarpoje nuo Islandijos gatvės iki Labdarių gatvės bus transporto eismo draudimų, rašoma pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Gyventojai į Labdarių gatvę galės patekti  iš Totorių ar Odminių gatvių. Labdarių gatvėje laikinai bus įvestas dvipusis transporto priemonių eismas. Po žiemos prasidėję antrojo etapo darbai tęsis iki birželio mėnesio. Savivaldybė atsiprašo vilniečių ir Vilniaus gatvėje įsikūrusių verslininkų, organizacijų už laikinus nepatogumus.

Savivaldybės nuotr.

Vilniaus gatvės gyventojai, neturintys galimybių įvažiuoti į Vilniaus gatvės gyvenamuosius kiemus, kol vyksta rekonstrukcija, galės gauti automobilių stovėjimo leidimus ir nemokėti rinkliavos, statydami juos aplinkinėse gatvėse. Šiuos leidimus išduoda Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Gyventojai daugiau informacijos apie leidimų įsigijimo tvarką ir galiojimo teritorijas gali rasti internete arba Klientų aptarnavimo centruose:

•    Gedimino pr. 9A (Vinco Kudirkos a.)  I-V 7 – 20 val., o VI 9.30 iki 18 val.
•    Geležinkelio g. 16 (Geležinkelio stotyje) I-V 6 – 20 val.,  o VI 9.30 iki 18:00 val.  

Į Vilniaus gatvę atvykstantys vairuotojai rekonstrukcijos metu  savo transporto priemones gali palikti ne tik aplinkinėse gatvėse, bet ir stovėjimo aikštelėje Liejyklos g. Šios gatvės patenka į mėlynąją rinkliavos zoną, kurioje galioja 2,5 Eur rinkliava už valandos stovėjimą.

Visus gatvės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki liepos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...