captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ar naudotis elektrine virykle nebeapsimoka?

Elektrinę viryklę namuose turintys ir dėl to galėję mokėti mažesnį tarifą už elektrą gyventojai lieka be šios galimybės. „Energijos skirstymo operatorius“ neseniai pranešė (ESO), jog bus atsisakoma „Elektrinės viryklės“ plano, nes tai – atgyvena.
Wikipedia nuotr.
Wikipedia nuotr.

ESO Visuomeninio tiekėjo departamento direktorius Ramūnas Kiaulėnas teigia, kad turėti dar prieš nepriklausomybės atkūrimą sugalvotą „Elektrinės viryklės“ planą nebėra pagrindo.

„Tam tikri daugiabučiai buvo pastatyti neįvedus dujų tiekimo ir natūraliai tas prietaisas [elektrinė viryklė – LRT.lt] buvo išeitis maistą gaminti namuose. <...> Dabar elektrinė viryklė jau nebėra tas išskirtinis prietaisas, kuris nulemtų namų ūkio didesnį elektros suvartojimą“, – sako R. Kiaulėnas.

„Elektrinės viryklės“ planas bus naikinamas nuo kitų metų, bet jau šiais metais yra suvienodinti vienos laiko zonos „Standartinio“ ir „Elektrinės viryklės“ planų tarifai (0,114 eur/kWh).

Anot ESO atstovo, šį planą naudoja apie 15 proc. buitinių vartotojų, jis daugiau paplitęs didžiuosiuose šalies miestuose, o kitose vietovėse labiau populiaresnės dujos.

Daugiau apie tai – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...