captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis išsakė vyriausybės lūkesčius bankų vadovams

Antradienį vyriausybėje ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Lietuvos bankų asociacijos nariais. Premjeras pabrėžė, jog bankinio sektoriaus indėlis į Lietuvos ekonomikos skatinimą, taip pat verslo sąlygų gerinimą, yra labai svarbus ir reikalingas. S. Skvernelio teigimu, bankai taip pat gali svariai prisidėti prie kitų strateginių vyriausybės veiklos krypčių, tokių kaip emigracijos mažinimas, kova su šešėliu ir kt.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Iš jūsų tikimės didesnio lankstumo kredituojant smulkų ir vidutinį verslą, taip pat suteikiant platesnes galimybes įsigyti būstą jaunoms šeimoms. Kitos mums svarbios sritys – atsiskaitymo grynaisiais pinigais ribojimas, efektyvesnė ir kuo mažiau formalizuota kova su pinigų plovimu bei šešėliu“, – vardijo premjeras.

Susitikime aptartos tolesnės skaitmeninės rinkos vystymo perspektyvos, infrastruktūros tobulinimas, platesnės prieigos prie dalies valstybės registrų suteikimo galimybės, taupymo politikos gairės, e-rezidento projektas, kuris leistų užsienio šalių rezidentams pasiekti Lietuvoje teikiamas paslaugas elektroniniu būdu, kitos bankų sektoriaus atstovams aktualios temos.

Kalbėta ir apie daugiabučių namų modernizavimo programos tęstinumą, tam reikalingo finansavimo užtikrinimą. Ministras pirmininkas patikino, jog renovacija turi būti ir bus tęsiama, jos mastai nebus mažinami.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...