captcha

Jūsų klausimas priimtas

Bankai jau siūlo naudotis mokėjimo paslaugų naujove

Nuo šio trečiadienio komerciniai bankai privalo klientams siūlyti būtiniausių paslaugų krepšelį, kurio kaina negalės būti didesnė kaip 1,5 euro. Nors šis krepšelis nėra privalomas, specialistai atkreipia dėmesį, kad jo nepasirinkę klientai už paslaugas gali permokėti.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Į būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelį turi įeiti ne mažiau kaip 10 pavedimų, nemokamas ne mažiau kaip 550 eurų per mėnesį išgryninimas, mokėjimo kortelės bei sąskaitos tvarkymas. Tokio krepšelio kaina negali būti didesnė kaip 1,5 euro.

Banke sąskaitas turintys, tačiau elektronine bankininkyste nesinaudojantys klientai mokės 70 centų per mėnesį  paslaugų mokestį. Taigi žmonės, kurie naudojasi visomis banko paslaugomis, tačiau būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio nepasirinks, mokės už kiekvieną operaciją atskirai, kaip buvo iki šiol, bei kasdienių paslaugų mokestį.

Lietuvos bankas sako, kad toks krepšelis suteiks didesnį skaidrumą bankų kainodaroje, klientai galės palyginti skirtingų bankų krepšelius ir rinktis geriausią.

Kai kurie bankai klientams tokius krepšelius pasiūlė jau anksčiau. Dėl to vartotojų atstovai baiminasi, kad klientai, pasirinkę brangesnius paslaugų paketus, neturės galimybės jų pasikeisti į pigesnius. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...