captcha

Jūsų klausimas priimtas

S. Skvernelis: skirsime daugiau dėmesio Lietuvos regionų tolygiai plėtrai

Europos Sąjungos investicijų ir Sanglaudos politikos reikšmė Lietuvai aptarta ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio susitikime su Europos Komisijos (EK) nare, atsakinga už regioninę politiką, Corina Cretu, teigiama vyriausybės pranešime. Susitikime premjeras pabrėžė siekį skirti daugiau dėmesio tolygiai Lietuvos regionų plėtrai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Lietuva – šalis, kurios augimą ir gyvenimo kokybės lygio kilimą stipriai nulėmė Europos Sąjungos investicijos. Efektyviai investuodami ES fondų lėšas, matome reikšmingus rodiklių pokyčius įgyvendinant mūsų šaliai svarbius ekonominius ir socialinius tikslus. Todėl ir toliau sieksime sėkmingo ir efektyvaus ES fondų investavimo į Lietuvai ir Europai svarbias prioritetines sritis. Skirsime daugiau dėmesio Lietuvos regionų tolygiai plėtrai“, – kalbėjo premjeras.

Su EK nare aptarta ir Sanglaudos politikos reikšmė Lietuvai ir šios politikos, kuri, pasak premjero, mūsų šaliai turi didelės pridėtinės vertės, įgyvendinimas bei ateitis po 2020 metų. Ši politika apima šimtus tūkstančių projektų, vykdomų visoje Europoje ir gaunančių finansavimą iš ES struktūrinių fondų.

Susitikime vyriausybės vadovas taip pat pabrėžė, kad naujos Daugiametės finansinės programos pasiūlymas turi remtis pridėtinės vertės Europai ir solidarumo principais, ES biudžetas turėtų būti orientuotas į rezultatus.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...