captcha

Jūsų klausimas priimtas

Atvykstančių NATO pajėgų laukia ir Ruklos verslininkai

Jau vasarį Ruklos kariniame miestelyje bus dislokuotas vokiečių vadovaujamas NATO priešakinių pajėgų batalionas. Kovinėje grupėje bus daugiau nei tūkstantis karių iš įvairių šalių. Išaugęs žmonių skaičius paveiks ir bendruomenės gyvenimą. Pasikeitimų ypač laukia vietos verslininkai.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Kiek daugiau nei du tūkstančius gyventojų turintis Ruklos miestelis negali pasigirti klestinčiais verslais. Čia veikia žuvies apdirbimo fabrikėlis, kelios kavinukės ir parduotuvės.

„Nestabilumas Rukloje verslininkus sužlugdo: ne vienas verslininkas bandė atidaryti maitinimo įstaigas, kai buvo vien tik Lietuvos kariuomenė. Tai yra labai sudėtinga, nes vieną dieną kariai yra Rukloje, jų gali ateiti net ir tūkstantis pasimaitinti, kitą dieną gali ateiti tiktai vienas ar du“, – teigia Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis.

Padėtis, tikimasi, pasikeis, kai nuo kito mėnesio prasidės Vokietijos vadovaujamo NATO priešakinių pajėgų bataliono dislokavimas. Iki vasaros miestelyje apsigyvens daugiau nei tūkstantis įvairių šalių karių. Tikimasi, kad išaugęs žmonių skaičius sudomins ir verslininkus.

Daugiau – reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...