captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vyriausybė pritarė Baltijos šalių susitarimui dėl „Rail Baltica“ projekto

Vyriausybė pasitarime protokoliniu sprendimu išreiškė politinį pritarimą Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybių susitarimo projektui dėl „Rail Baltica“ jungties plėtros, rašoma vyriausybės išplatintame pranešime spaudai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tarpvyriausybinį susitarimą planuojama pasirašyti Baltijos Ministrų Tarybos ministrų pirmininkų susitikime Estijos sostinėje Taline sausio 31 dieną.

Šiuo susitarimu siekiama užtikrinti, kad europinės vėžės geležinkelių transporto infrastruktūros statybos darbai būtų baigti iki 2025 metų Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijose, taip pat sudarytos tinkamos sąlygos projekto partnerėms įgyvendinti „Rail Baltica“.

Susitarimas leis įtvirtinti trijų Baltijos šalių įsipareigojimus pabaigti „Rail Baltica“ projektą visa darbų apimtimi, įskaitant ir Vilniaus jungtį bei linijos Kaunas–Lenkijos valstybės siena modernizavimą.

Įgyvendinus projektą Baltijos šalyse padidės investicijos į transporto ir logistikos sritį. Tai suteiks daugiau galimybių ir didesnę naudą piliečiams ir verslui visoje Lietuvos teritorijoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...