captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, kad bendrovės finansai bus skaidresni

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ skelbia priėmusi sprendimą finansinę atskaitomybę už 2016 metus rengti pagal Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus ir taip siekti didesnio skaidrumo.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip teigiama bendrovės pranešime spaudai, toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) rekomendacijas bei vyriausybės nutarimą dėl valstybės valdomų įmonių veiklos skaidrumo užtikrinimo.

„Įdiegus TFAS bus kur kas lengviau palyginti „Lietuvos geležinkelių“ duomenis su kitomis įmonėmis. Be to, pati finansinė informacija bus kokybiškesnė ir skaidresnė. Valstybė, kuriai priklauso bendrovė, bei visuomenė turės visapusišką ir pilną informaciją apie vienos didžiausių Lietuvos strateginių įmonių veiklos rezultatus“, – kalbėjo „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Diegiant TFAS bus iš naujo įvertintas visas „Lietuvos geležinkelių“ turtas, kurio bendrovė turi už daugiau nei 2 milijardus eurų. Informacinės apskaitos sistemos bus pritaikytos prie TFAS reikalavimų, reikės pakeisti finansinę, mokestinę bei valdymo apskaitą, apmokyti darbuotojus, atlikti kitus susijusius darbus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...