captcha

Jūsų klausimas priimtas

Mažina administracinę naštą verslininkams

Vyriausybė nusprendė smulkiesiems verslininkams mažinti administracinę naštą. Tuo metu verslininkai sako, kad pastaruoju metu sulaukiama itin daug įvairiausių pakeitimų tiek susijusių su mokesčiais, tiek su jų administravimu, todėl jiems kyla daug neaiškumų.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ministerija nusprendė, kad maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, kurios veikia švietimo įstaigose, nuo šiol taip pat privalės turėti kasos aparatus. Taip siekiama, kad jos veiktų kuo skaidriau. Tuo metu valiutų keityklos bei kitos finansines paslaugas teikiančios įmonės galės išduoti tik pinigų priėmimo kvitą – kasos čekis tampa nebeprivalomas. 

Tačiau smulkieji verslininkai sako, kad nors administracinės naštos mažinimas yra gerai, pastaruoju metu priimama vis daugiau įvairiausių pakeitimų, dėl kurių kyla sumaištis. Pavyzdžiui, netikėta žinia apie mokesčių didinimą savarankiškai dirbantiesiems. 

Dėl informacijos trūkumo verslininkai negalėjo laiku pasiskaičiuoti visų išlaidų, kad jiems liktų apyvartinių lėšų. O, keičiantis įvairiausiems administraciniams reikalavimams, verslininai sako laiku nesulaukiantys reikiamos aiškios informacijos, kuri jiems padėtų tinkamai tvarkyti dokumentus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...