captcha

Jūsų klausimas priimtas

Energetikos ministras pranešė, kas tapo trečiuoju viceministru

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas paskyrė trečiąjį viceministrą diplomatą Simoną Šatūną, o ministro patarėju tapo Rytis Kėvelaitis, skelbia Energetikos ministerija.
Energetikos ministras Ž. Vaičiūnas. BNS nuotr.
Energetikos ministras Ž. Vaičiūnas. BNS nuotr.

S. Šatūnas Energetikos ministerijoje pradės dirbti nuo sausio 10 dienos, o R. Kėvelaitis – nuo sausio 11-osios.

Paskirtasis viceministras iki šiol ėjo Užsienio reikalų ministerijos (URM) Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už prekybos politiką, ekonominę diplomatiją ir stojimą į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.

Anksčiau S. Šatūnas yra dirbęs URM Ekonominio saugumo departamento patarėju, Lietuvos Respublikos ambasados Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) misijos vadovo pavaduotoju ir ministru-patarėju politikos ir strateginių projektų klausimais, JAV valstybės departamento Europos biuro patarėju Europos saugumo klausimais. 2004-2009 m. jis dirbo Lietuvos Respublikos prezidento patarėju užsienio politikos klausimais, dar anksčiau – Lietuvos Respublikos ambasadoje Latvijoje ir Krašto apsaugos ministerijoje.

Naujasis viceministras Vilniaus universitete yra įgijęs politikos mokslų bakalauro bei tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistro laipsnius, stažavosi JAV, Japonijoje ir kitose ES šalyse.

Nuo sausio 11 d. energetikos ministro patarėjo pareigas pradeda eiti R. Kėvelaitis. Jis iki šiol dirbo investicinės aplinkos ekspertu VšĮ „Investuok Lietuvoje“, kur rengė investicinę aplinką gerinančius pasiūlymus ir atstovavo įmonėms teisės aktų leidyboje energetikos, infrastruktūros, aplinkosaugos, aviacijos ir elektroninių paslaugų srityse. R. Kėvelaitis yra dirbęs projektų vadovu programoje „Kurk Lietuvai“ (vykdė projektus Energetikos ir Ūkio ministerijose bei VšĮ „Investuok Lietuvoje“), dar anksčiau – URM ir Europos teisės departamente.

R. Kėvelaitis yra įgijęs tarptautinių santykių ir politikos bakalauro laipsnį Jungtinės Karalystės Šefildo universitete, baigė teisės studijas Ženevos universitete Šveicarijoje. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...