captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kiek įmonių gali tilpti viename bute?

Registrų centras šiemet išregistravo daugiau nei 13 tūkst. neveikiančių, jokios veiklos nevykdančių įmonių. Iš viso šiuo metu registruota apie 200 tūkst. įvairių įmonių. Dalis jų – vienu ir tuo pačiu adresu. Viename bute daugiabučiame name, pasirodo, gali tilpti ir tūkstantis įmonių.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pavyzdžiui, Vilniaus Architektų gatvės 56-ame name, 101 bute telpa 1263 verslo subjektai. 

Pasak „Creditreform Lietuva“ direktoriaus Sauliaus Žilinsko, tokią situaciją galima vertinti dvejopai – viena vertus, tai visiškai teisėta, kita vertus, dažnai tokia įmonė įkuriama dėl kitų priežasčių. 

„Tai normalu, nes tai yra visiškai teisėta, legali, tvarkinga veikla. Pagal registravimo adreso vietą, ši vieta nėra rekordas. Tai rekordas, kai registravimas vyksta bute“, – sako jis. 

Šiuo metu, pasak S. Žilinsko, ši veikla yra jau nebe tokia aktyvi. Pastaraisiais metais kasmet registruojama apie pusantro tūkstančio įmonių, o štai 2014 m. buvo įregistruota 2500 įmonių. 

Pasak „Creditreform Lietuva“ direktoriaus, tokiose įmonėse dažnai nebūna darbuotojų, direktorių pavardės būna užsienietiškos ir tai išduoda, kad tokių įmonių tikslas dažnai yra registruojant įmonę Lietuvoje gauti Šengeno vizą ir teisę judėti po Europos Sąjungą. 

Plačiau apie tai – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...