captcha

Jūsų klausimas priimtas

Aptarė darbą tarpušvenčiu: vieni ilsisi, kitiems – pats darbymetis

Kelios darbo dienos tarp švenčių, anot žmonių, nei šiokios, nei tokios – produktyvumas sumažėjęs, mintyse tikrai ne vien darbas. Verslas irgi taikosi prie ramesnio metų pabaigos ritmo – kas gali, nedirba išvis, kiti kuo daugiau kolektyvo išleidžia atostogų. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tačiau dalis verslų tarpušvenčiu pluša net daugiau nei visada, pavyzdžiui, maisto pramonė. Anot įmonių, perka ir valgo žmonės kasdien, o Naujiesiems turbūt vėl apsirūpins panašiai kaip Kalėdoms, prieš kurias parduotuves šluote šlavė. Tad daryti gamybos pertrauką nėra kada.

Kiek kitaip šiuo laikotarpiu gyvena taksi vairuotojai – suka ratus su pavieniais klientais, mat daugelis nuolatinių atostogauja. Vienas dažniausių maršrutų šiomis dienomis – į oro uostą. Vairuotojai sako, kad laikas tarp Kalėdų ir Naujųjų visada toks pat – žmonės ilsisi, o šiemet dar ir serga daug kas.

Poilsis ir statybininkams. Anot Statybininkų asociacijos vadovo, statybos aprimusios, ypač regionuose, terminai nespaudžia. Poilsis arba pusiau poilsis trapušvenčiu ir daugelyje kitų sektorių.

Daugiau apie darbą tarpušvenčiu – reportaže.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...