captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos geležinkelių“ šventinė dovana: keičia kainas

Planuojantys prieš Kalėdas ar Naujuosius metus pas namiškius nuvažiuoti traukiniu, už tai turės mokėti daugiau. Tiesa, jeigu iš viso pavyks gauti bilietų. Bendrovė pripažįsta, kad kainos keičiamos, tačiau jų nekomentuoja.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Trečiadienio vakarą į DELFI kreipėsi skaitytojas Matas. Jis buvo nemaloniai nustebęs, kai pastebėjo, kad traukinio bilietas prieš šventes pabrango.

„Bandžiau išsiaiškinti priežastis, kodėl prieš šventes buvo pabranginti traukinių bilietai (panaikinta 20 proc. nuolaida, kuri būdavo taikoma perkant traukinio bilietą prieš 3 dienas), tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ nepanoro suteikti informacijos“, – parašė vyriškis.

„Lietuvos geležinkelių“ atstovė žiniasklaidai telefonu patvirtino, kad bendrovė keičia keleivių bilietų kainodarą, tačiau iki ketvirtadienio ryto paprašė laiko atsakyti į tokius klausimus: kokiais maršrutais, tiksliai kiek ir dėl kokių priežasčių padidėjo bilietų kainos, kaip jos kitais metais.

Vis dėlto ketvirtadienį po pietų ji pranešė, kad dėl pasikeitimų bendrovės vadovybėje informacijos šiandien nepateiks, nes rytoj apie tai esą bus platinamas pranešimas.

Be informacijos apie kitas nuolaidas, įmonės interneto puslapyje vis dar galima rasti tokią informaciją: „Perkant vienkartinius bilietus, skirtus važiuoti tuo pačiu maršrutu į abi puses „ten“ ir „atgal“, visais vietinio susisiekimo traukiniais, bilietui „atgal“ taikoma: 15 proc. nuolaida kasose; 20 proc. nuolaida internete“.

Vis dėlto pabandžius nusipirkti bilietus į Klaipėdą ir atgal, bendra bilietų kaina nurodoma be tokios nuolaidos.

Be to, mėginant nusipirkti bilietą į Klaipėdą šį šeštadienį dieną, pasirodo pranešimas: „Klaida! Vietų nėra“.

Kol kas „Lietuvos geležinkeliai“ neatsakė, kokiems maršrutams ir kokiomis dienomis keliauti traukiniu bilietų neliko.

Bendrovė skelbia per metus pervežanti 5 mln. keleivių.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...