captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos geležinkeliai“ stabdo paramos teikimą

Naujasis „Lietuvos geležinkelių“ bendrovės vadovas Mantas Bartuška stabdo jo kompetencijai priskirtos paramos teikimą ir siūlo bendrovės valdybai neteikti paramos, kol bus patvirtinta nauja, visiems suprantama ir skaidri paramos skirstymo tvarka. Pagal ją paramos gavėjai būtų skelbiami viešai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Toks sprendimas priimtas siekiant užtikrinti, kad visa parama, kurią skirs bendrovė, bus paskirstyta skaidriai, laikantis visiems suprantamų paramos skyrimo kriterijų ir principų. Bendrovė sieks užtikrinti, kad visi paramos gavėjai būtų ne tik viešai skelbiami, bet ir teiktų ataskaitą, kaip buvo panaudota jiems skirta parama“, – pranešime spaudai cituojamas AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius M. Bartuška.

Seimas, kaip jau skelbta, antradienį po pateikimo pritarė Prezidentės Dalios Grybauskaitės teikiamoms įstatymų pataisoms, leisiančioms užkirsti kelią piktnaudžiavimui skirstant ir gaunant paramą. Po pateikimo antradienį jas parėmė 95 Seimo nariai, niekas nebuvo prieš, susilaikė 4 parlamentarai.

Prezidentės pataisas paskatino piktavališkas politikų vardo fondų bei valstybinių įmonių, tokių kaip „Lietuvos geležinkeliai“, piktnaudžiavimas labdara. Į viešumą iškylantys atvejai atskleidė, kad neviešinama parama naudojama siekiant asmeninės naudos, interesų grupių palankumo arba politinei reklamai, pabrėžta Prezidentūros pranešime.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...