captcha

Jūsų klausimas priimtas

STT atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl viešųjų pirkimų

VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pranešimą dėl IAE viešųjų pirkimų, kuriuo buvo informuota, kad nėra pagrindo priimti sprendimo Baudžiamojo proceso kodekso nustatyta tvarka dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak STT, IAE pateiktame prašyme Generalinei prokuratūrai išdėstytos aplinkybės jau buvo įvertintos anksčiau ir vasario 29 d. priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą, nesant IAE darbuotojų veiksmuose nusikalstamos veikos – piktnaudžiavimo – požymių ir į tai, kad IAE, atsižvelgusi į Viešųjų pirkimų tarnybos išvadą, nutraukė gelžbetoninių saugojimo konteinerių pirkimo procedūras.

IAE spalio 25 d. kreipėsi į Generalinę prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą, siekiant nustatyti, ar vykdant gelžbetonių konteinerių, skirtų cementuotų radioaktyviųjų atliekų saugojimui, viešuosius pirkimus nebuvo padarytos Baudžiamajame kodekse numatytos veikos.

Šis prašymas pradėti ikiteisminį tyrimą buvo pateiktas reaguojant į Seimo Antikorupcijos komisijos kreipimąsi į Generalinę prokuratūrą ir STT dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikaltimų IAE vykdant viešuosius pirkimus.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...