captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuviai dažniau renkasi brangias padangas

Prieš keletą dienų iškritęs pirmasis gausus sniegas sujudino vairuotojus, kad laikas keisti automobilių padangas. Kaip ir kiekvienais metais, padangų keitimo vietose nutįso milžiniškos eilės norinčiųjų sumontuoti žieminį apavą automobiliams.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vienoje didžiausių padangų montavimo ir pardavimo tinklų „Melga“ servise Vilniuje, prie padangų balansavimo staklių plušantis meistras Tomas patikino, kad blogos ir senos žieminės padangos jų servise pasitaiko retai. „Sunku pasakyti, ar didelė dalis vairuotojų montuojasi geras padangas, tačiau, kad tokių daugėja, tai tikrai. Va, pavyzdžiui, dabar balansuoju jau kokį penkioliktą padangų komplektą iš eilės ir visos naujos ir kokybiškos padangos“, – tikina meistras.

Tos pačios įmonės projektų vadovas Saulius Padegimas tvirtina, kad meistras sako tiesą – retas kuris atsiveža persimontuoti blogas, netinkamas padangas, tačiau tai nereiškia, kad dominuoja tik brangios padangos: „Žiemai įprastai žmonės perka geresnes padangas nei vasarai, matyt, įvertindami sunkesnes kelio sąlygas. Nepasakyčiau, kad žiemos sezono metu dominuotų ekonominės klasės padangos, tačiau visų trijų kokybės lygmenų padangų parduodamas panašus skaičius“, – tikina „Melga“ atstovas S. Padegimas.

„Retas kuris atsiveža persimontuoti blogas, netinkamas padangas. Bet jeigu taip ir pasitaiko, mūsų meistrai klientą informuoja, jeigu pastebi, kad padangos nėra tinkamos toliau naudoti – pamatuoja protektoriaus gylį, parodo pažeidimus, jeigu tokių rado“, – priduria specialistas.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad didelėse įmonėse padangų nemontuoja mažesnes pajamas gaunantys vairuotojai, kurie greičiausiai nepirks brangiai kainuojančių žinomų prekių ženklų padangų. Įmonės „Juta“ vadovas Audrius Gelžinis teigia, kad parduodamų „Premium“ segmento padangų skaičius vis didėja: „Jaučiame tendenciją (ypač didesniuose miestuose), kad žmonės vis dažniau renkasi geresnes padangas. Kita vertus, mes paties pigiausio segmento (abejotinų gamintojų, už kurio kokybę negalėtumėme garantuoti) net neturime, todėl nelabai turime informacijos, kas vyksta tame kainų lygyje“, – tikina A. Gelžinis.

„Tokia pati situacija ir su montavimu – vis daugiau montuojame gerų, brangių, kokybiškų padangų“, – priduria pašnekovas.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...