captcha

Jūsų klausimas priimtas

„The New York Times“ : D. Trumpas mokesčių galimai nemokėjo net 18 metų

JAV dienraštis „The New York Times“ sekmadienį pranešė apie gautus dokumentus, kurie įrodo, kad verslo ryklys, kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas, 1995 metais deklaruodamas mokesčius, nurodė patyręs daugiau nei 900 milijonų JAV dolerių nuostolių. 
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Pasak dienraščio, verslo magnato deklaruoti nuostoliai buvo tokie dideli, kad dėl jų respublikonų kandidatas galėjo visiškai teisėtai ir legaliai išvengti mokesčių mokėjimo net 18 metų į priekį. 

Paties D. Trumpo rinkimų štabas atsisakė paviešinti kandidato mokesčių deklaraciją ir nei patvirtino, nei paneigė pranešimus apie verslininko deklaruotus nuostolius. 

Demokratų kandidatė Hillary Clinton jau yra pateikusi savo ne vienerių metų mokesčių deklaracijas. 

Savo straipsnyje „The New York Times“ teigia, kad praėjusį mėnesį vienam iš dienraščio žurnalistų, kuris yra anksčiau rašęs apie D. Trumpo finansinius reikalus, buvo atsiųstas trijų puslapių dokumentas apie verslininko deklaracijas. 

Buvęs magnato buhalteris Jackas Mitnickas, kuris įvardinamas kaip už D. Trumpo deklaracijų ruošimą atsakingas darbuotojas, dienraščiui patvirtino, kad žurnalistui atsiųsti dokumentai yra tikrųjų 1995 metais atliktų deklaracijų kopijos.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...