captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniuje tęsiasi suirutė dėl atliekų

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pareiškė, kad už komunalinių atliekų krizę Vilniuje yra atsakinga savivaldybė. Ministras žada kreiptis į teisėsaugą dėl galbūt neteisėtų savivaldybės veiksmų, jei problemo nebus išspręsta. Savivaldybė atsisakė komentuoti ministro žodžius ir pareiškė, tą padarysianti tik pirmadienį. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Suirutė kilo kai bendrovės „Energesman“ valdomoje Vilniaus atliekų rūšiavimo gamykloje susikaupė 15 tūkst. tonų atliekų, todėl Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras nurodė komunalinių atliekų surinkėjams nerūšiuotas atliekas vežti į Kazokiškių sąvartyną. Bet Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento, tokį nurodymą laiko neteisėtu.

Aplinkos ministras pranešė šįryt leidęs atliekas, kurių nebėra, kur saugoti, laikinai gabenti į Kazokiškes ir ten saugoti pusę metų, tačiau tik išrūšiuotas.

„Aš čia įžvelgiu net ne politikavimą, o norą perdalinti rinką, kad ateitų kiti „žaidėjai“, gali būti tam tikri susitarimai, čia jau teisėtvarkos darbas sužinoti. Kodėl savivaldybėse kai kuriose, valdomose tam tikrų politinių jėgų, klimpsta šitie dalykai, o kiti regionai randa galimybes susitvarkyti“, – sako K. Trečiokas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...