captcha

Jūsų klausimas priimtas

Siūloma keisti FNTT vadovo skyrimo tvarką

Siūloma nustatyti, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktorius į pareigas būtų skiriamas ir iš jų atleidžiamas Vidaus tarnybos statuto nustatyta tvarka.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos įstatymo pataisą įregistravęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Artūras Paulauskas sako, kad toks projektas parengtas, siekiant suvienodinti visų vidaus reikalų centrinių įstaigų vadovų skyrimo į pareigas ir atleidimo iš jų tvarką.

„Įstatymo projektas parengtas siekiant teisinio aiškumo, nustatant vieningą visų vidaus reikalų centrinių įstaigų vadovų skyrimo į pareigas ir atleidimo iš jų tvarką“, – sako projekto iniciatorius A. Paulauskas.

Vidaus tarnybos statute nustatyta, kad vidaus reikalų centrinių įstaigų vadovus skiria ir iš jų atleidžia vyriausybė vidaus reikalų ministro teikimu, jeigu kituose šių įstaigų veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose nenustatyta kitaip.

„Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos įstatyme skirtingai, nei visų kitų vidaus reikalų centrinių įstaigų veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose, nustatyta kitokia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos direktoriaus skyrimo į pareigas tvarka“, – sako A. Paulauskas.

Pagal įstatymą, Tarnybos direktorių penkeriems metams į pareigas Vidaus tarnybos statute nustatytos atrankos būdu skiria ir iš jų atleidžia vidaus reikalų ministras. Tarnybos direktorius tiesiogiai pavaldus ir atskaitingas vidaus reikalų ministrui.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...