captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laukiama ministro sprendimo leisti atliekas sandėliuoti Kazokiškėse

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas penktadienį turėtų pasirašyti įsakymą, leidžiantį Vilniaus regiono atliekas pusmetį sandėliuoti Kazokiškių sąvartyne. Jau beveik savaitė, kai vienintelė Vilniuje veikianti atliekų rūšiavimo gamykla priima tik dešimtadalį šiukšlių.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pagal dabar galiojančią tvarką nerūšiuotų atliekų negalima vežti į sąvartynus, jas leidžiama tik deginti. O vienintelė deginimo gamykla, esanti Klaipėdoje, negali susitvarkyti su tokiais kiekiais. Mechaninio biologinio apdirbimo gamykla, įsipareigojusi rūšiuoti Vilniaus regiono atliekas, nuo pirmadienio pradėjo riboti priimamų atliekų kiekį. Dėl to prie rūšiavimo gamyklos susidarė šiukšliavežių eilės. Vilniuje šią savaitę surinktas šiukšles vežėjai bandė rūšiuoti ir sandėliuoti patys, tačiau tai problemos neišsprendė. Vežėjai prieš kelias dienas įspėjo, kad sostinėje gali sutrikti šiukšlių išvežimas.

Aplinkos ministras penktadienį turėtų pasirašyti įsakymą, leidžiantį pusmetį sandėliuoti nerūšiuotas atliekas Kazokiškių sąvartyne.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...