captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nauja turizmo rinkodara: kuo į Lietuvą viliosime užsieniečius?

Praėjusių metų pabaigoje patvirtinus naujausią Lietuvos turizmo rinkodarą, pradėtas darbas ties priemonėmis, kurios padės pritraukti į Lietuvą kuo daugiau turistų, skatinti vietinį turizmą, didinti Lietuvos atpažįstamumą. Valdžios ir verslo atstovai tikina planuojantys per ateinančius trejus metus dėmesį skirti tiek turistams iš Europos, tiek ir svečiams iš tolimųjų Azijos šalių, JAV bei žydų tautos atstovams.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pasak Turizmo departamento vadovės Jurgitos Kazlauskienės, naujausia turizmo rinkodaros strategija sugulė į 7 projektus, kuriuos patvirtino Lietuvos verslo paramos agentūra. Juose numatytoms priemonėms skiriama daugiau nei 7 mln. eurų. ES lėšos skiriamos gamtos ir kultūros paveldui, tad pagrindinis dėmesys – šioms sritims.

Ties kuriomis rinkomis stiprinamas įdirbis? Anot J. Kazlauskienės, išskiriama 10 prioritetinių rinkų. Tolimiausios – Japonija, Kinija, JAV ir žydų tauta, taip pat sąraše yra 6 Europos šalys.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentės Evaldos Šiškauskienės nuomone, teisingai nuspręsta daugiau dėmesio skirti žydų, turinčių nemažai sąsajų su Lietuva, paveldo keliui.

„Ta tema jau seniai turėjo būti eskaluojama Lietuvoje. Taip pat pilių ir dvarų kelias. <...> Dabar daugelis jau baigė įsisavinti lėšas ir restauruota tikrai daug dvarų. <...> Manau, šitie du keliai ir gastronomijos kelias (žinia, kad atsidaro daug restoranų), pieno kelias, medaus kelias vystosi labai į visas kryptis“, – pastebi E. Šiškauskienė.

Plačiau apie tai – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...