captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prie Kauno oro uosto išdygs viešbutis

Prie Kauno oro uosto kitą pavasarį bus atidarytas viešbutis. Verslininkai planuoja, kad jame gyvens ne tik skrendantys lėktuvais, bet ir oro uosto bendrovėse dirbantys užsieniečiai. Turizmo specialistai sako, trijų žvaigždžių viešbutis vilios ir po Lietuvą keliaujančius turistus. Prie Vilniaus oro uosto veikiančio viešbučio direktorius sako, kad Kauno konkurencijos nesibaimina.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Aštuoneri metai. Tiek užtruko, kol lietuviško ir norvegiško kapitalo įmonė visai šalia Kauno oro uosto pradėjo statyti viešbutį. Darbus stabdė ekonominė krizė ir sumažėjęs turistų skaičius, projekto derinimai. Kol kas numatyta, jog viešbutyje bus 53 vietos, jei pasiteisins, gali būti ir daugiau. Investicijos – 1,5 mln. eurų. Planuojama, kad viešbutyje apsistos keleiviai iš jungiamųjų skrydžių, taip pat tie, kurių skrydžiai ankstų rytą. Verslininkai skaičiuoja, kad para trijų žvaigždučių viešbutyje kainuos 40 eurų.

„Tikrai yra didesnis poreikis ir ilgalaikiam apgyvendinimui, kadangi Kauno oro uoste yra ir daug dirbančių asmenų, kurie atskrenda iš užsienio, aptarnaujančio personalo, tai mes bendraujame ir su jais, ir tikrai turėsime nemažą dalį klientų“, – sakė „Airhotel“ direktorius Antanas Etneris.

Turizmo specialistai sako, vargu ar viešbutyje bus daug keleivių iš jungiamųjų skrydžių, tačiau neabejoja, kad turistų grupėms ar ieškantiems pigesnės nakvynės jis bus patrauklus. 

„Aš tą viešbutį matyčiau neaukštos klasės, neaukštos kategorijos, kur galėtų apsistoti tiek autobusiniai, tiek lėktuvais skraidantys turistai, jei atsiras „Rail Baltica“ geležinkelio linija, galbūt kažkas skris iš Kauno oro uosto ir viešbutis tam pasitarnaus. Turistų, greičiausiai, būtų daug, bet ne verslo klientų“, – teigė LSU sporto vadybos, ekonomikos ir sociologijos katedros vedėja Biruta Švagždienė.

Vilniaus oro uosto viešbučio vadovas konkurencijos nesibaimina, priešingai – sako, gerėjant aptarnavimo kokybei šalies oro uostuose, lietuviai galbūt rečiau skraidys iš Rygos ar Varšuvos. 

„Esame labai patogūs būtent Vilnius, Baltarusijos klientams, gal viešbutis būtų naudingas ir Kaunui“, – teigė „AirInn Vilnius Hotel“ direktorius Aleksandras Gribojedovas.

Kauno oro uosto vadovas sako, viešbutis bus itin svarbus kitą vasarą, kai uždarius Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką dėl rekonstrukcijos, didžioji dalis skrydžių bus perkelta į Karmėlavą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...