captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjeras nori priimti Darbo kodeksą kuo griečiau, o paskui taisyti

Premjeras sieks, kad naujasis Darbo kodeksas būtų priimtas iki šio Seimo kadencijos pabaigos, tačiau vėliau taisomas. Tokią ministro pirmininko nuomonę po susitikimo su profesinių sąjungų lyderiais perdavė premjero atstovas Mindaugas Janulionis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Premjeras kol kas neišreiškė savo pozicijos dėl veto. Jis yra pasakęs, kad kiekvienas Seimo nario mandatas yra laisvas balsavime tiek dėl prezidentės veto priėmimo, tiek dėl atmetimo. Premjeras šiuo metu yra suinteresuotas užbaigti reformą. Buvo sutarta, kad Darbo kodeksas – vienoks ar kitoks – galų gale turi įsigalioti nuo 2017 m. ir jis turi būti būtinai priimtas dar šios kadencijos Seime“, – sakė M. Janulionis.

Tuo metu Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas sako, kad profesinės sąjungos palaiko prezidentės veto ir nori, kad darbo kodeksas būtų priimtas su naujais pasiūlymais.

„Visgi įstatymas turi būti priimtas. Netgi priėmus prezidentės veto, jis turi būti taisytinas. Tiek vyriausybės pasiūlymai, tiek profesinių siūlymai yra platesni negu prezidentės veto. Sutarėme dar kartą susėsti prie derybų stalo, ieškoti kompromisinio varianto ir šią kadenciją pataisyti Darbo kodeksą, kad jis būtų priimtinas tiek darbdaviams, tiek profesinėms sąjungoms, tiek vyriausybės atstovams“, – aiškino A. Černiauskas. 

Verslo organizacijų atstovai prašo prezidentės veto Darbo kodeksui atmesti.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...