captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po „Brexit“ Japonijos įmonės gali iškelti savo būstines iš Jungtinės Karalystės

Japonijos vyriausybė perspėja, kad jeigu Jungtinė Karalystė pasitrauks iš Europos Sąjungos (ES), Japonijos įmonių būstinės, šiuo metu veikiančios Jungtinėje Karalystėje, gali būti perkeltos kitur, informuoja BBC.
Scanpix/AFP nuotr.
Scanpix/AFP nuotr.

Japonijos užsienio reikalų ministerijos ataskaitoje teigiama, kad taip gali atsitikti tuo atveju, jeigu ES įstatymai nebegalios Jungtinei Karalystei.

Ataskaitos autoriai taip pat ragina Jungtinės Karalystės ministrę pirmininkę Theresą May „elgtis atitinkamai“.

Apie 140 tūkst. Britanijos gyventojų dirba japonų bendrovėms.

BBC duomenimis, JK vyriausybė gavo šios ataskaitos tekstą praėjusios savaitės pradžioje.

Ataskaitoje teigiama, kad „japonų įmonės su Europos veiklą kuruojančiomis būstinėmis Jungtinėje Karalystėje gali nuspręsti perkelti jas į žemyninę Europą tuo atveju, jeigu ES įstatymai nebegalios Jungtinei Karalystei“.

Ataskaitoje neminimos konkrečios bendrovės, bet jos autoriai tvirtina, kad ataskaita buvo parengta remiantis daugybe klausimų, gautų iš japonų įmonių, kurios veikia Jungtinėje Karalystėje ir ES.

Ataskaita buvo publikuota penktadienį, britų premjerės T. May vizito į G 20 viršūnių susitikimą Kinijoje išvakarėse. Tikimasi, kad per Kinijoje vykstantį viršūnių susitikimą ji paaiškins savo kolegoms praktinį „Brexit“ vaidmenį.

Britų ministrė pirmininkė interviu BBC žurnalistams prieš išvykdama į G 20 viršūnių susitikimą tvirtino „neapsimesianti“, kad išėjimas iš ES bus lengva procedūra, nepaisant pagerėjusių šalies ekonominių rodiklių.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...