captcha

Jūsų klausimas priimtas

Listerijos bakteriją Rusijos tikrintojai aptiko „Judex“ koldūnuose su vištiena

Rusijos veterinarijos ir sanitarijos tarnybos „Rosselkhoznadzor“ puslapyje pateikiama informacija apie „Judex“ koldūnų patikrinimo rezultatus rodo, kad listerijos bakterija buvo rasta dviejuose koldūnų mėginiuose.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šios institucijos nurodymas sustiprinti „Judex“ gaminių kontrolę buvo pasirašytas praėjusių metų spalio 2 dieną. Puslapyje skelbiama, kad abu kartus bakterija rasta šaldytuose koldūnuose su vištiena.

Tinklalapyje rekomenduojama imant mėginius ir sprendžiant dėl tolesnio nurodyto gamintojo produkcijos naudojimo vadovautis Eurazijos ekonominės komisijos sprendimais.

Eksportą į Rusiją turėjo nutraukti

Seimo narys Petras Gražulis antradienį atsisakė duoti parodymus kaip specialusis liudytojas.

Tačiau P G ražulis kiek anksčiau pripažino padėjęs įmonei aiškintis padėtį su tarnybos vadovu Jonu Miliumi, kuriam pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu tarnyba.

Susidariusi situacija dėl gamtoje dažnai sutinkamos bakterijos, kuri gali būti ir nežalinga, ir mirtinai pavojinga žmogaus sveikatai, galiausiai baigėsi tuo, jog bendrovė turėjo nutraukti eksportą į Rusiją.

„Dėl „Judex“ praeitais metais buvo gauta informacija iš Rusijos Federacijos, ten buvo šaldytas pusgaminis ir jame buvo nustatyta listeria monocitogenes bakterija“, – BNS sakė VMVT Veterinarijos sanitarijos skyriaus patarėja Rūta Bubulienė.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai J. Miliui dėl prekybos poveikiu

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...