captcha

Jūsų klausimas priimtas

ŽŪM: prokuratūra turi nuspręsti ar reikia iš pareigų šalinti VMVT vadovą

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorių Joną Milių iš pareigų atleidžia vyriausybė ir premjeras, tačiau ar tai daryti reikalinga, turi pasakyti ikiteisminį tyrimą atliekantys prokurorai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Pažymėtina, kad sprendimas dėl J. Miliaus nušalinimo gali būti priimamas tik gavus turinčios įgaliojimus nušalinti institucijos įpareigojimą – šiuo atveju esant prokuroro prašymui ikiteisminio tyrimo teisėjo sprendimu“, – penktadienį išplatintame pranešime skelbia Žemės ūkio ministerija.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) J. Miliui ketvirtadienį pareiškė įtarimus dėl piktnaudžiavimo tarnyba, taip pat atliko kratas jo darbo vietoje bei vienos maisto gamyba užsiimančios bendrovės patalpose, taip pat Seimo nario „tvarkiečio“ Petro Gražulio darbo kabinete Seime ir gyvenamosiose patalpose Seimo viešbutyje.

Šiuo metu turimi duomenys leidžia įtarti, kad dėl higienos pažeidimų nuobaudų norėdamas išvengti maisto produktus gaminančios įmonės vadovas siekė papirkti įvairius atsakingus specialistus ar asmenis, galinčius tokiems specialistams daryti poveikį.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai J. Miliui dėl prekybos poveikiu

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...