Verslas

2016.07.30 12:17

ŽŪM: prokuratūra turi nuspręsti ar reikia iš pareigų šalinti VMVT vadovą

ELTA2016.07.30 12:17

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorių Joną Milių iš pareigų atleidžia vyriausybė ir premjeras, tačiau ar tai daryti reikalinga, turi pasakyti ikiteisminį tyrimą atliekantys prokurorai.

„Pažymėtina, kad sprendimas dėl J. Miliaus nušalinimo gali būti priimamas tik gavus turinčios įgaliojimus nušalinti institucijos įpareigojimą – šiuo atveju esant prokuroro prašymui ikiteisminio tyrimo teisėjo sprendimu“, – penktadienį išplatintame pranešime skelbia Žemės ūkio ministerija.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) J. Miliui ketvirtadienį pareiškė įtarimus dėl piktnaudžiavimo tarnyba, taip pat atliko kratas jo darbo vietoje bei vienos maisto gamyba užsiimančios bendrovės patalpose, taip pat Seimo nario „tvarkiečio“ Petro Gražulio darbo kabinete Seime ir gyvenamosiose patalpose Seimo viešbutyje.

Šiuo metu turimi duomenys leidžia įtarti, kad dėl higienos pažeidimų nuobaudų norėdamas išvengti maisto produktus gaminančios įmonės vadovas siekė papirkti įvairius atsakingus specialistus ar asmenis, galinčius tokiems specialistams daryti poveikį.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius