captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuviams labiausiai Europoje nerimą kelia augančios pragyvenimo išlaidos

Didžiausią nerimą kone pusei apklaustų Lietuvos gyventojų kelia augančios pragyvenimo išlaidos – tai didžiausias rodiklis tarp Europos šalių. Ši vienos finansų bendrovės atlikta klientų apklausa plačiau bus pristatoma ketvirtadienį Vilniuje. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip vieną svarbiausių padidėjusių pragyvenimo išlaidų priežastį respondentai iš Lietuvos nurodo išaugusias maisto kainas – taip teigia penktadalis apklaustųjų, nors pernai taip manančių buvo tik 8 procentai. 

Nors dėl šalies ekonomikos lietuviai nėra labai optimistiški, jie tikisi teigiamų pokyčių vertindami savo asmeninę finansinę padėtį – daugiau nei pusė apklaustųjų iš Lietuvos mano, kad jų finansinė padėtis per ateinančius metus pagerės.

Statistikos departamentas trečiadienį išplatino duomenis, kad kas penktas šalies gyventojas pernai gyveno žemiau skurdo rizikos ribos. Ir tai yra šiek tiek daugiau nei 2014 metais. Labiausiai skursta bedarbiai, trečdalis pensininkų taip pat gyvena žemiau skurdo rizikos ribos. Skursta ir kas dešimtas dirbantis žmogus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...