captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dėl remonto sostinės Antakalnio ir Didžiojoje gatvėse numatomi laikini eismo pakeitimai

Sostinėje gatvėse jau išasfaltuota 28 km, iš viso šiemet suplanuota išasfaltuoti apie 40 kilometrų gatvių.
 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Greit darbai prasidės ir Antakalnio gatvėje. Nuo pirmadienio (liepos 25 d.) iki rugpjūčio 3 d. bus remontuojama gatvės danga Antakalnio gatvės atkarpoje nuo  olyno g. iki Nemenčinės pl.

Gatvės remonto darbai vyks ne tik dienomis, bet ir naktimis, kad darbai vyktų greičiau ir sklandžiau, o dienomis susidarytų kuo mažiau nepatogumų vairuotojams, teigiama pranešime spaudai.

Liepos 25–29 dienomis dėl bokštinio krano montavimo darbų laikinai bus susiaurinta važiuojamoji dalis tarp Didžiosios gatvės pastato Nr. 5 ir Stiklių gatvės. Darbų metu laikinai keisis eismo organizavimas, todėl ateinančią savaitę į Didžiąją gatvę rekomenduojama įvažiuoti iš Subačiaus gatvės pusės.

Transporto eismas Pilies ir Švarco gatvių sankryžoje į Didžiąją gatvę bus nukreiptas Švarco, Gaono, Dominikonų ir Vokiečių gatvėmis.

Kadangi darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems darbų metu, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...