captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Butkevičius: EK planuoja skirti papildomą paramą Lietuvos pieno gamintojams

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius Mongolijoje dalyvavęs Europos ir Azijos viršūnių forume ASEM ir susitikęs su Europos Komisijos (EK) pirmininku Jeanu-Claude`u Junkeriu sako, kad EK planuoja skirti papildomą paramą Lietuvos pieno gamintojams – 13,3 mln. eurų.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Premjero teigimu, J. K. Junkeris teigiamai vertina vyriausybės pastangas siekiant įveikti krizę pieno sektoriuje ir pripažįsta, kad Lietuva dėl Rusijos embargo maisto produktams kenčia labiausiai, rašoma vyriausybės pranešime žiniasklaidai.

Vyriausybės vadovas šių metų birželio 3 d. lankėsi Briuselyje, kur EK pirmininko prašė papildomai peržiūrėti galimybes spręsti išskirtinės paramos pieno gamintojams klausimą. Prieš tai ministras pirmininkas į Komisijos vadovą tuo pačiu klausimu kreipėsi laišku, vyko susitikimai su EK komisaru, atsakingu už žemės ūkį ir kaimo plėtrą, Philu Hoganu.

„Šiandien su EK pirmininku kalbėjome ir sutarėme, kad Lietuvos pieno sektoriui šiuo metu reikalinga išskirtinė parama. Esu dėkingas už konstruktyvų bendradarbiavimą siekiant padėti Lietuvos pieno gamintojams šiuo itin sudėtingu laikotarpiu“, – sako premjeras A. Butkevičius. 


 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...