captcha

Jūsų klausimas priimtas

E. Pašilis: nėra duomenų, kurie leistų įtarti, kad LB atstovai būtų reikalavę kyšio

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis sako, kad tyrime nėra jokių duomenų, kurie patvirtintų ar leistų pagrįstai įtarti, kad Lietuvos banko vadovai ar jo darbuotojai būtų reikalavę kyšio, taręsi jį priimti ar sutikę jį priimti iš kredito uniją Centro taupomoji kasa atstovaujančių asmenų. 
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Tai jis antradienį sakė iš Seimo tribūnos, „tvarkiečių“ paprašytas išsklaidyti abejones, kad Lietuvos banko vadovai yra galimai susiję su galimu kyšio reikalavimu.

Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ generalinį prokurorą E. Pašilį pakvietė į Seimo tribūną „dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimą kyšio reikalavimą iš Centrinės taupomosios kasos kredito unijos vadovų“.

Parlamentarus domino „Lietuvos ryte“ pateiktos pokalbių išklotinės, kuriose Lietuvos banko Priežiūros tarnybos viršininkas Vytautas Valvonis ir jo draugas Andrius Labunskas esą kalba apie kyšius.

Generalinis prokuroras E. Pašilis sakė, kad neturi objektyvių duomenų, kad būtų galima įsitikinti šių pokalbių autentiškumu.

„Šiuo metu neturime jokios medžiagos ar kitų duomenų, kurie leistų mums įsitikinti šio pokalbio autentiškumu“,– sakė E. Pašilis. Jis tvirtino, kad šiuo metu atliekami procesiniai veiksmai, kurių jis negalįs viešinti.

Generalinis prokuroras aiškino, kad tyrimas dar vyksta, todėl šiuo metu jis dar negalėtų sudėlioti taškų ir pasakyti apie šitos bylos baigtį.

Praėjusią savaitę Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas iš Seimo tribūnos tvirtino, kad Lietuvos banko darbuotojai nėra įsivėlę į Centrinės taupomosios kasos istoriją.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...