captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Eesti Meedia“ susitarė dėl UAB „Vertikali medija“ pardavimo

Estijos bendrovė „Eesti Meedia“ Lietuvoje parduos UAB „Vertikali medija“, taip siekdama išvengti per didelės koncentracijos rinkoje.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

„Eesti Meedia“ valdybos pirmininkas Svenas Nuutmannas teigė, kad bendrovė nuo praėjusių metų restruktūrizavo UAB „Vertikali medija“, taip siekdama surasti jai investuotoją. Bendrovei „Vertikali medija“ priklauso transporto skelbimų portalas „Autogidas“ ir nekilnojamojo turto skelbimų portalas „DomoPlius“.

„Eesti Meedia“ pasiekė susitarimą dėl bendrovės pardavimo su Cameronu G. Greavesu, pagrindiniu ŽLG („Žurnalų leidybos grupė“) savininku, kuris iš „Eesti Meedia“ įsigis tiek 100 proc. UAB „Vertikali medija“ akcijų, tiek 10 proc. akcijų, kurias „Eesti Meedia“ turi ŽLG.

ŽLG valdybos pirmininkas Cameronas G. Greavesas teigia, kad sutartis su „Eesti Meedia“ yra pirmasis jo vadovaujamų įmonių konsolidacijos Baltijos šalyse žingsnis.

ŽLG vadovas Linas Daugėla sakė, kad jis džiaugiasi pasiektu susitarimu su „Eesti Meedia“ ir teigia, kad įsigyti skelbimų portalai turi didelį augimo potencialą Lietuvos elektroninės prekybos rinkoje.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...