captcha

Jūsų klausimas priimtas

Planuojamos „Rail Baltica“ statybos ties Kaunu neturi trikdyti eismo

„Įgyvendinant „Rail Baltica“ statybos darbus, turime kuo racionaliau panaudoti lėšas, tačiau projekto kokybė turi nenukentėti“, – pasitarime su „Lietuvos geležinkelių“ ir Kauno savivaldybės atstovais vakar sakė susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.  
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Pasitarimo metu buvo aptarti būtini atlikti darbai geležinkelio ruožų Jiesia–Rokai, Rokai–Palemonas ir Palemonas–Kaunas naujos vėžės statybai ir senosios rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

„Eismas, kai prasidės geležinkelio statybos darbai, negali būti nutrauktas ar sutrikdytas. Amalių stotelės peronus turi pakeisti požeminė perėja, kuria galėtų važiuoti pagalbos ir specialiosios paskirties automobiliai. Taip pat turi būti numatyti visi sprendiniai, kad perėja ir planuojamas aplinkkelis būtų patogūs gyventojams ir pritaikyti neįgaliesiems“, – akcentavo viceministras.

Minėtuose ruožuose naujai geležinkelio vėžei planuojama statyti naujus viadukus, senai vėžei skirti senieji viadukai bus rekonstruojami.

Pasak S. Girdausko, siekiant, kad visi darbai vyktų sklandžiai, turi būti konsoliduotos visų projekte dalyvaujančių pusių jėgos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...