captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Butkevičius pienininkų problemas žada aptarti su EK vadovais

Ministras pirmininkas žada, kad Lietuvos pieno gamintojų problemas kels aukščiausiu lygiu – pokalbiuose su Europos Komisijos vadovais.
15min.lt (G. Adinavičiūtės) nuotr.
15min.lt (G. Adinavičiūtės) nuotr.

Tai Algirdas Butkevičius sako po susitikimo su ūkininkais, kurie dalyvavo Vilniuje surengtame pikete. Premjeras teigia, kad pieno gamintojai jį informavo, jog jų nuostoliai siekia apie 75 mln. eurų. A. Butkevičius žada siekti, kad Europos Komisijoje visų Baltijos šalių pieno sektoriaus problemos būtų sprendžiamos kartu.

„Prižadėjau, kad rytoj susitiksiu su [Europos – LRT.lt] Komisijos nariu Philu Hoganu, kuris yra atsakingas už žemės ūkio politiką. Kelsime šitą klausimą. Taip pat artimiausiu metu yra tikslas susitikti su Europos Komisijos prezidentu Jean-Claude Junckeriu, perduoti informaciją, kad Lietuvos pieno gamintojai tarp visų Europos Sąjungos šalių pieno gamintojų yra patyrę didžiausius nuostolius ir būtų gerai, kad jau nelauktų birželio mėnesio ir šitą klausimą spręstų daug anksčiau, ir spręstų ne tik Lietuvos atžvilgiu, bet ir visų trijų Baltijos šalių atžvilgiu, kaip greičiau būtų galima padėti pieno gamintojams padengti patirtus nuostolius“, – sako premjeras.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...