captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lazdijų ligoninė klimpsta į skolas

Lazdijų ligoninė klimpsta į skolas, nes nėra pasirašiusi Vilniaus teritorinės ligonių kasos siūlomos finansavimo sutarties. Sutartyje numatyta nemokėti už suteiktas akušerijos paslaugas, o su tuo ligoninės vadovai nesutinka. 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Lazdijų ligoninei nepasirašant finansavimo sutarties su ligonių kasa, trūksta lėšų ne tik vaistams, bet ir atlyginimams. Todėl artimiausiame tarybos posėdyje planuojama leisti Lazdijų ligoninei imti 100 tūkst.  eurų paskolą. Lazdijų ligoninė  už suteiktas gydymo paslaugas iš Privalomojo sveikatos draudimo nuo Naujųjų iki šiol nėra gavusi nė cento, nes vienintelė iš sveikatos įstaigų Lietuvoje nepasirašo finansavimo sutarties.

Ligoninės vadovai sutarties nepasirašo, nes Vilniaus teritorinė ligonių kasa  nesutinka apmokėti akušerijos paslaugų. Akušerijos paslaugos antrinio lygio gydymo įstaigose gali būti teikiamos ir iš Ligonių kasų apmokamos, jeigu per metus priimama ne mažiau nei 300 gimdymų. Per mėnesį Lazdijų ligoninė dėl nepasirašytos finansavimo  sutarties netenka 200 tūkstančių eurų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...