captcha

Jūsų klausimas priimtas

Trečdalis britų ir vokiečių verslo atstovų baiminasi „Brexit“

Kiek daugiau nei 31 procentas apklaustų stambaus masto verslininkų teigia, kad Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES), vadinamasis „Brexit“, turėtų „labai neigiamą“ ar „iš dalies neigiamą“ įtaką jų verslo investicijoms per ateinančius trejus metus, skelbia Vokietijos „The Local“.
Agitaciniai balionai ir marškinėliai, skatinantys išstoti iš ES. Reuters/Scanpix nuotr.
Agitaciniai balionai ir marškinėliai, skatinantys išstoti iš ES. Reuters/Scanpix nuotr.

„Baiminamasi, kad svaras dar labiau sustiprėtų, dėl to euro zonos narių įmonėms investavimas Didžiojoje Britanijoje dar labiau pabrangtų“, – „The Local“ sakė Britanijos verslo rūmų Vokietijoje (BCCG) direktorius Andrėjas Mejeris – Švikeratas (Andreas Meyer-Schwickerath).

29 procentai apklaustų verslo atstovų teigia, kad dėl „Brexit“ jų įmonėse tektų atleisti darbuotojų arba kiltų kitų su darbais susijusių sunkumų.

Taip pat 20 procentų įmonių prognozuoja, kad, Jungtinei Karalystei pasitraukus iš ES, joms teiktų sumažinti savo pajėgumus šioje valstybėje ar juos perkelti. Tarp informacinių technologijų srities įmonių tokių būtų net 41 procentas.

Iš viso 79 procentai apklaustų įmonių vadovų mano, kad Britanija turėti likti ES nare: taip manančių tarp Britanijos įmonių yra 76 procentai, Vokietijos – 83 procentai.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...