captcha

Jūsų klausimas priimtas

Įvertino Graikijos pasiektą progresą

Ketvirtadienį Europos Sąjungos ekonomikos reikalų komisaras Pierre`as Moscovicis pasidžiaugė pasiektu „progresu“ sunkiose derybose su Graikijos valdžios pareigūnais dėl paramos šaliai programos. Aukšto rango pareigūnai vyksta į Atėnus suderinti paskutiniųjų derybų sprendimų, praneša „EUbusiness“.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Kairiųjų pažiūrų Graikijos vyriausybė siekia baigti pirmąjį 84 mlrd. eurų vertės paramos auditą. Finansinė pagalba buvo suderinta pernai metų liepą, praėjus šešiems aršių derybų mėnesiams, per kuriuos Graikija vos nebuvo priversta palikti euro zoną.

Graikijos partnerių euro zonoje suteiktas patvirtinimas leistų pradėti derybas dėl susidariusios didžiulės skolos mažinimo. Šiuo reikalauja Graikijos premjeras Aleksis Cipras, tačiau manoma, kad tokia žingsniui priešintis gali tokios šalys kaip Vokietija.

„Visos techninės komandos (...) jau Atėnuose, yra progresas, – sako P. Moskovisi. – Esu tikras, kad misijų vadovai į Atėnus atvyks per kelias ateinančias dienas, o derybos bus pradėtos kitą savaitę (...)“.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...