captcha

Jūsų klausimas priimtas

Regionų jaunimo nedarbo problemą norima spręsti pasitelkiant mobilius darbuotojus

Jaunimo reikalų departamento (JRD) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovo Juozo Meldžiuko teigimu, jaunimo nedarbo regionuose problemas galėtų padėti spręsti į nutolusius miestelius ir kaimus periodiškai atvykstantys jaunimo darbuotojai.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Mobilaus darbo su jaunimu programa jau buvo išbandyta ir pasiteisino Skuode, Telšiuose bei Rietave. Anot JRD, toks projektas ne tik paskatintų jaunimo užimtumą regionuose, bet ir padėtų kovoti su nusikalstamumu – jaunimo darbuotojai dirbtų su socialinę atskirtį patiriančiais, iš švietimo sistemos iškritusiais, elgesio problemų turinčiais jaunais asmenimis ir jų grupėmis.

„Jaunimo darbuotojai užmegztų santykį su jaunu žmogumi, orientuodamiesi į jo kasdienybę. Jie atstovautų jauno žmogaus interesams ir tarpininkautų įvairiose institucijose, be to, skatintų bendradarbiavimą tarp įvairių įstaigų ir organizacijų“, – sako J. Meldžiukas.

Pasak J. Meldžiuko, nuo didžiųjų miestų nutolusiuose regionuose gyvenančius jaunuolius ne visada pasiekia užimtumo programos ir iniciatyvos, o viena pagrindinių to priežasčių – jauniems žmonėms kartais būna sunku atkeliauti iki savivaldybių centrų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...