captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rusijos kelionių organizatoriai dėl nutrauktų į Egiptą skrydžių parado 1,7 mlrd. rublių

Stambiausi Rusijos kelionių organizatoriai pirmadienį pareiškė patyrę 1,7 mlrd. rublių tiesioginių nuostolių dėl draudimo vykdyti skrydžius į Egiptą. Nurodytus skaičius bendrovės dar turi patvirtinti atitinkamais dokumentais. Tokią informaciją žurnalistams pateikė Rusijos federalinės turizmo agentūros vadovas Olegas Safonovas.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

„Vyriausybės prašymu Rusijos kelionių organizatoriai nurodė turizmo agentūroms pateikti duomenis apie tiesioginius jų nuostolius parskraidinant mūsų piliečius iš Egipto į gimtinę. Mums pateiktais duomenimis, šie siekia 1,7 mlrd. rublių. Šiuo metu būtina dokumentais patvirtinti šias išlaidas. Tai tiesioginiai nuostoliai, tekę stambiausiems kelionių organizatoriams“, – nurodo jis.

Pasak O. Safonovo, duomenų, kad kelionės į Egiptą būtų vykdomos per trečiuosius asmenis, Federalinė Rusijos turizmo agentūra neturi. Anot jo, kelionių pardavimai sustabdyti.

„Kelionių operatoriai pareiškė, kad nuo lapkričio 6 d. šie veiksmai nutraukti, o mūsų turistai (...) į Egipto teritoriją nei tiesiogiai iš Rusijos, nei per trečiąsias šalis negali patekti dėl laikinai sustabdyto oro susisiekimo“, – sakė pareigūnas.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...