captcha

Jūsų klausimas priimtas

Beveik 40 proc. gyventojų teigia, kad jų finansinė padėtis pablogėjo

Kad jų šeimos finansai pastaruoju metu pasitaisė, rugsėjį pastebėjo kas dešimtas gyventojas, kad pablogėjo – keturi iš dešimties, tuo metu pusė apklaustų piliečių teigė neįžvelgiantys nei teigiamų, nei neigiamų poslinkių.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Vertindami savo šeimos finansus, rugsėjo mėnesį 11 proc. suaugusių šalies gyventojų savo šeimos finansinę padėtį įvertino kaip pagerėjusią, lyginant su buvusia prieš du mėnesius. Beveik keturi iš dešimties (38 proc.) respondentų nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis paskutiniu metu pablogėjo, o kas antras (49 proc.) atsakė, kad jų šeimos finansinė padėtis per paskutinius du mėnesius nepasikeitė, rodo apklausa, kurią naujienų agentūros ELTA užsakymu atliko bendrovė „Baltijos tyrimai“.

Palyginti su rugpjūčio mėnesio apklausa, gyventojų vertinimai šiuo klausimu nepakito, o per paskutinius metus patenkintų savo šeimos finansine padėtimi padidėjo 4 procentiniais punktais.

Savo šeimos finansine padėtimi daugiau yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės, gyvenantys kaime, respondentai, kurių šeimos pajamos per mėnesį nesiekia 450 eurų.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close