captcha

Jūsų klausimas priimtas

EP rengiama diskusija dėl „Volkswagen“ skandalo

Europos Parlamente (EP) rengiama diskusija dėl „Volkswagen“ skandalo. Už vidaus rinką, pramonę ir verslumą atsakinga komisarė pristatys, kokių veiksmų imasi Komisija, kad tokie sukčiavimai nepasikartotų ateityje.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Europos Parlamentas ne kartą ragino Komisiją griežtinti automobilių išmetamųjų dujų ekologinius testus.

Vos paskelbus įtarimus, kad automobilių bendrovė „Volkswagen“ galėjo sukčiauti, diegiant išmetamųjų dujų taršos testus, Europos Parlamentas paragino Europos Komisiją atlikti tyrimą ir ištirti ne tik  „Volkswagen Group“, bet ir kitus automobilių gamintojus, ar jie galėjo sukčiauti tokiu būdu.

Ekspertai tvirtina, kad „Volkswagen“ skandalas atskleidė Europos Sąjungos priežiūros mechanizmų aplaidumą, esą Europos Komisijos ir Vokietijos nacionaliniai kontrolės įstaigos automobilius tikrino aplaidžiai.

Praėjusią savaitę „Volkswagen Group“  visame pasaulyje atšaukė 11 milijonų automobilių, kuriuose pripažino esant įrangą, kuri klastoja taršos testus.

Naujasis „Volkswagen“ vadovas atskleidė, kad jau parengtas automobilių planas, pagal kurį visi taršos reikalavimų neatitinkantys koncerno automobiliai būtų sutvarkyti.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...