captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Arvi“ domina aukštasis mokslas

Neoficialių šaltinių teigimu, „Arvi“ įmonių grupė ketina įsigyti didžiąją dalį prestižiniu vadinamo privataus ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcijų. Bendrovės atstovai tikina, kad kalbėti apie aukštosios mokyklos pirkimą dar anksti, rašo „Lietuvos žinios“.
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Nerijus Pačėsa, BFL nuotr.
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Nerijus Pačėsa, BFL nuotr.

Neoficialių šaltinių teigimu, „Arvi“ įmonių grupė ketina įsigyti didžiąją dalį prestižiniu vadinamo privataus ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcijų. Bendrovės atstovai tikina, kad kalbėti apie aukštosios mokyklos pirkimą dar anksti, rašo „Lietuvos žinios“.

Apie 20 Lietuvos ir užsienio bendrovių vienijanti „Arvi“ įmonių grupė, LŽ šaltinių duomenimis, žada pirkti 60 proc. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcijų. Neoficialiai taip pat kalbama, kad finansų, ekonomikos, rinkodaros, vadybos, tarptautinio verslo ir komunikacijos specialistus rengiančiame universitete norima plėtoti ir humanitarinę kryptį.

„Kalbų būna visokių“

Vakar su užsienyje viešinčiu „Arvi“ įmonių grupės valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi Vidmantu Kučinsku susisiekęs šios bendrovės tarptautinių ryšių ir komunikacijos vadovas Algirdas Kumža LŽ teigė, jog informacija apie galimą ISM akcijų pirkimą veikiausiai remiasi tuo, kad „Arvi“ labai intensyviai bendradarbiauja su Lietuvos universitetais.

„Yra įvairios programos, laukiame iš tų universitetų specialistų, remiame daugelį aukštųjų mokyklų, esame mecenatai. Galbūt iš to ir kilo kalbos apie bendradarbiavimą su užsienio universitetais. Bet dėl pirkimo kalbėti dar anksti“, – sakė jis.

Anot A. Kumžos, pats V.Kučinskas jam vakar patvirtino, kad kalbos apie galimą minėto universiteto akcijų pirkimą šiandien nėra. „Juk kalbų būna visokių. Galimas dalykas, kad buvo koks nors pasiūlymas, galbūt paprašyta pagalvoti, bet jeigu anksti, tai anksti“, – pažymėjo „Arvi“ atstovas.

Bendradarbiavimas nenutrūks

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Nerijus Pačėsa vakar teigė, kad šios aukštosios mokyklos akcininkų struktūra nesikeičia. „Universiteto steigėjais ir pagrindiniais akcininkais išlieka BI Norwegian Business School bei Norvegijos verslo ir inovacijų plėtros agentūra „Innovation Norway“, – LŽ sakė jis.

Anot N.Pačėsos, ISM bendradarbiauja su daugeliu verslo įmonių, tarp kurių - „Nestle“, „Danske Bank“, DNB bankas, „Linas agro“, „Kauno grūdai“, „Lindorff“, „Aviva“, „Hanner“, „Sony Ericsson“ ir kt.

„Arvi ir ko“ - viena įmonių, dalyvaujančių ISM „100 Talentų“ programoje. Kompanija skiria stipendijas geriausiai besimokantiems ISM studentams. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei „Arvi ir ko“ bendradarbiavimas nenutrūks ir 2013 metais“, – pažymėjo N. Pačėsa.

Pirmas nevalstybinis

1999 metais įsteigtas ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas - pirmoji nevalstybinė aukštoji mokykla mūsų šalyje. Kaip teigiama ISM internetinėje svetainėje, universiteto steigėjai - BI Norwegian Business School, pripažįstama didžiausia verslo mokykla Europoje, ir „Innovation Norway“ - svarbiausia Norvegijos vyriausybės finansinė institucija, skatinanti verslo inovacijas ir padedanti įgyvendinti pažangias verslo idėjas.

Vilniuje ir Kaune įsikūręs universitetas vykdo visų pakopų – bakalauro, magistro ir daktaro – akredituotas studijas.

„Arvi“ įmonių grupės bendrovės užsiima kalakutų auginimu ir kalakutienos perdirbimu, cukraus, trąšų gamyba, krovinių gabenimu jūrų transportu, plėtoja viešbučių, viešojo maitinimo veiklą.

Šaltinis www.lzinios.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...