captcha

Jūsų klausimas priimtas

Davoso forume – svarbiausių pasaulio ekonomikos problemų aptarimas

Prasideda kasmetinis pasaulio ekonomikos forumas Davose. Artimiausias penkias dienas verslo ir politikos lyderiai skirs diskusijai apie opiausias ekonomikos ir socialines problemas.
Klausas Schwabas, Wikipedia nuotr.
Klausas Schwabas, Wikipedia nuotr.

Prasideda  kasmetinis pasaulio ekonomikos forumas Davose.  Artimiausias penkias dienas verslo ir politikos lyderiai skirs diskusijai apie opiausias ekonomikos  ir socialines problemas.

Organizatoriai šįmet dalyvius kviečia krizės nuotaikas keisti optimistiškesniu žvilgsniu į ateitį, kurti drąsias vizija bei imtis ryžtingų veiksmų.

Forumo sumanytojas Klausas Schwabas prisimena praėjusių metų prognozes dėl euro zonos žlugimo, tačiau to pavyko išvengti.  Pasak organizatorių, laikas vėl orientuotis į ateitį, konstruktyviai vertinti galimybes ir veikti dinamiškai.

Visgi apklausos rodo, kad  Šveicarijoje susirinkę forumo dalyviai nusiteikę pesimistiškai ir mato daugiau nerimo nei džiaugsmo ženklų. Svarbiausiomis dabarties problemomis ir toliau įvardijama euro krizė, didėjanti pajamų nelygybė, augantys vyriausybių deficitai , klimato kaita, senstanti visuomenė bei geriamojo vandens trūkumas.

Tarp esminių forumo temų yra ir klausimas kuo pakeisti vis labiau kritikuojamą ir nepopuliarią taupymo politiką, taip pat po arabų pavasario besikeičianti geopolitinė padėtis. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...