captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Girstučio" plaukimo kompleksas turės naujus šeimininkus

„Girstučio“komplekse esančio plaukimo baseino ir pramoginės dalies valdymą dešimčiai metų perima privatus operatorius. Šį antradienį Kauno miesto taryba pritarė koncesijos sutarčiai, pagal kurią bendrovių „Klaipėdos arena" ir „Sporto infrastruktūra" konsorciumas per trejus metus įsipareigoja į sporto ir pramogų kompleksą investuoti beveik 290 tūkst. eurų, o nuo ketvirtųjų metų po sutarties sudarymo savivaldybei mokės po daugiau kaip 20 tūkst. eurų metinį koncesijos mokestį.
 Kauno „Girstučio“  baseinas © DELFI (R.Achmedovo nuotr.)
Kauno „Girstučio“ baseinas © DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Girstučio“ komplekse esančio plaukimo baseino ir pramoginės dalies valdymą dešimčiai metų perima privatus operatorius. Šį antradienį Kauno miesto taryba pritarė koncesijos sutarčiai, pagal kurią bendrovių „Klaipėdos arena“ ir „Sporto infrastruktūra“ konsorciumas per trejus metus įsipareigoja į sporto ir pramogų kompleksą investuoti beveik 290 tūkst. eurų, o nuo ketvirtųjų metų po sutarties sudarymo savivaldybei mokės po daugiau kaip 20 tūkst. eurų metinį koncesijos mokestį.

Konkursą laimėjusiam koncesininkui perėmus „Girstučio“ centre esančios pramoginės dalies ir sportinio baseino valdymą, Kauno miesto savivaldybė kasmet sutaupys daugiau nei 170 tūkst. eurų per metus, kurie iš miesto biudžeto būdavo skiriami šio komplekso išlaikymui.

„Kauno sporto mokyklų auklėtiniai ir toliau turės pirmenybę treniruotis šiame baseine, o Kauno plaukimo centro inventorius atiteks kitiems miesto plaukimo centrams. Tikiu, jog koncesininkas taps patikimu savivaldybės bei plaukimo visuomenės partneriu ir sugebės pasiūlyti klientams kokybiškas ir įvairias sveikatinimo paslaugas“, – pabrėžė Kauno miesto tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovas Gediminas Vasiliauskas.

Konkursą laimėjęs konsorciumas dalį investicijų planuoja skirti „Girstučio“ pramoginės ir sporto dalies įrangos ir įrengimų plėtrai. Taip pat ketinama atnaujinti interjerą ir persirengimo kambarius, kitas patalpas. Anot konsorciumo atstovės Jolitos Krickės, planuojama išplėsti paslaugų įvairovę, efektyviau panaudoti pastato erdves, pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Koncesininkas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos plaukimo federacija ir yra pasiryžęs užtikrinti visas teikiamas paslaugas plaukimo sporto šakos populiarinimui ir sportininkų ugdymui.

Kauno miesto savivaldybė galutinę koncesijos sutartį su operatoriumi turėtų pasirašyti iki liepos mėnesio.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Ekonomika

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...